18959 izlenme28 Şubat 2017
Bir yıl önce türban kullanmaya başlayan pop şarkıcısı Niran Ünsal, "ticari olarak çok ciddi kayıp yaşadığını" söyleyerek başını yeniden açtı.

AKP'ye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a övgüler yağdırdıktan sonra türban takmaya karar veren pop şarkıcısı Niran Ünsal, "işlerinin yolunda gitmediğini" belirterek saçlarını açtı.

Söylemezsem Olmaz programına konuk olan Niran Ünsal, "Kapanmak benim hayatımda aldığım önemli karardı ama kapanarak sanatçı olunmuyor. Ticari olarak çok ciddi bir kayıp yaşadık. Çoğu insan mağdur oldu, ben yılda 80 konser veriyordum" dedi ve türbandan vazgeçtiğini söyledi.

“Açılmak şeytana hizmet etmektir” 

Niran Ünsal, 30 Ağustos’ta Türkiye gazetesinden Merve Kılıç konuşmuş ve şöyle demişti:

“Beden ve vücudu teşhir ederek bu işi yaptıkları için çok büyük vebal altındalar. İnsanların aynı zamanda göz zinası yapmasına sebep oluyorlar. Açılmak, şeytana hizmet etmektir. Neticede saklı olan her zaman daha kıymetli, daha makbuldür.”

"EKRANA JARTİYERLE ÇIKTIN" 

Ablası Niran Ünsal ile küslüğünü anlatmak için Duymayan Kalmasın programına canlı yayınla bağlanan Nida Ünsal da çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Nida Ünsal, "Niran Ünsal'ın müzik başarısına hiç kimse tek kelime edemez. O ayrı bir konu. Hande'nin ve benim kendisine kırgın olduğumuz şeyler var. Ekranda söyleyemiyoruz. Bana 'müzik için soyunma' demişti, kendisi 1994 yılında katıldığı programa jartiyerle çıkmıştı. Ben de bunu söyleyince aramız açıldı. Benim gündem yapmaya ihtiyacım yok. Ekranda ben olsam, arkada onun fotoğrafları dönse o da programı arardım.Senin hiç kimseye, kendine bile saygın yok." dedi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir