Reklamlar

Akalın’dan Tatlıses’e Sert Tepki

AKALIN’DAN TATLISES’E: "OĞLUNU ASKERE GÖNDER”

Geçtiğimiz günlerde bir grup sanatçı, Zeytin Dalı Harekatı’na destek vermek için Hatay'a gitmişti. Aralarında Ajda Pekkan, Seda Sayan, İbrahim Tatlıses, Deniz Seki, Emel Müftüoğlu, Mustafa Sandal’ın da bulunduğu gruba milli sporcular ve gazeteciler eşlik etti.


Ünlü isimler, Hatay Havalimanı'na geldikten sonra bir lokantada yemek yedi. Kentte Arkeoloji Müzesi'ni ve tarihi mekanları gezen ünlülerin akşam Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve askerlerle bir araya gelip yemek yedi.


İBRAHİM TATLISES, DEMET AKALIN’I KIZDIRDI
Sınır ziyaretinin yankıları sürerken, ziyaret sırasında Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar ile verdiği karenin yanı sıra seslendirdiği Yaylalar türküsüyle ön plana çıkan İbrahim Tatlıses, dönüşte meslektaşı Demet Akalın’a ‘yusuf yusuf’ göndermesi yapınca ortalık karıştı.

AKALIN: “KARDEŞİM ASKERE GİDİYOR, SEN DE OĞLUNU ASKERE GÖNDER”

İşte bu sözler geçmişte de birçok kez İbrahim Tatlıses ile sert polemiklere giren Demet Akalın’ı çileden çıkardı. Önce özel bir TV kanalına bağlanan ve kendisine bir davet gelmediğini belirten Akalın, ardından sosyal medya üzerinden Tatlıses’e çattı. Ünlü sanatçı, “Erkek kardeşim 2 Mayıs’ta askere gidiyor’ diyen Akalın, “Bana yusuf yusuf diyen İbrahim Tatlıses! Yazık! Siz de gönderin çocuklarınızı, hepiniz gönderin, hadi bakalım” yazdı.


Sınır ziyaretinin ardından şarkılı sözlü eğlenceyi kınayan birçok kişi, Seda Sayan, Sibel Can ve İbrahim Tatlıses’in çocuklarını askere göndermediğini belirten sosyal medya paylaşımları yapmış, sanatçıları ikiyüzlülükle suçlamıştı.