Reklamlar

AKP kurucularından olan isim Melih Gökçek'e inanılmaz ağır ithamlarda bulundu

ALTINOK: "HIRSIZDA PARA ÇOK"

AKP kurucusu ve Keçiören eski Belediye Başkanı Turgut Altınok, yıllardır yargılandığı su davasından beraat edince Gökçek'e sert göndermeler yaptı.

Altınok, eski Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek için;

"HIRSIZDA PARA ÇOK"

''Hırsızda para çok, gazetesi var, televizyonu var. Ben milletin rızkını parsellemedim. İlahi Adalet'e inanıyorum. Her kim ki bu milletin tek bir kuruşunu dahi yerse, Allah onun burnundan fitil fitil çıkarır, çıkarıyor da... Bu fitne fesat yuvasının yaptığı pislikler teker teker gün yüzüne çıkacak ve herkes hakettiği cezayı çekecek'' dedi. 

BERAAT ETTİ

Altınok hakkında 2009 yılında belediyeye ait park, bahçe, şelale ve bazı hizmet binalarında kaçak su kullanarak, görevini kötüye kullandığı iddiasıyla dava açılmıştı. 9 yıl sonra Altınok hakkında beraat kararı çıktı. Altınok “İlahi adalet tecelli etti” diyerek Melih Gökçek'e yönelik sert bir açıklama yaptı. Altınok, 

"HALKI YANLIŞ YÖNLENDİRDİLER"

"Allah’a şükürler olsun ki su davasından beraat etmiş bulunmaktayız. Seçim döneminde Altınok seçilse de Belediye Başkanlığı yapamaz; hakkında kesinleşmiş hapis cezası var deyip, gazetelere beyanat vererek halkı yanlış yönlendirmeye çalıştılar."

"HARAM PARAYLA TV KURMADIM"

" Hırsızda para çok! Gazetesi var, televizyonu var. Bu yolla toplumda yalan yanlış bir algı oluşturdular. Haksız kazançla, haram parayla kurduğum bir televizyonum ya da gazetem yok. Bu yüzden insanlara bu durumun yalan olduğunu yüz yüze anlattım, ne kadar kişiye ulaşabildik bilemiyorum. Ama hep söylediğim gibi İlahi Adalet’e inanıyorum."

"FİTNE FESAT YUVASI"

 "Her kim ki bu milletin tek bir kuruşunu dahi yerse, Allah onun burnundan fitil fitil çıkarır, çıkarıyor da… Bu fitne fesat yuvasının yaptığı pislikler teker teker gün yüzüne çıkacak ve herkes hak ettiği cezayı çekecek”

Kaynak: Sözcü