Reklamlar

Bursa Belediye Başkanı Recep Altepe istifa etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından istifası istenen Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe istifasını açıkladı. Altepe, "Bu şartlarda Bursamıza hizmet imkanının kalmadığı ortadadır. Bugün itibarıyla Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevimden istifa ediyorum" dedi.

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından istifası istenen belediye başkanları arasında bulunan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe açılışta konuştu. İstifaya değinmeyen Altepe, projelere ilişkin açıklamalarda bulundu. Altepe, Törendeki konuşmasının ardından basın mensuplarının karşısına çıktı. Basın mensuplarına yaptığı açıklamada görevinden istifa etti.

Recep Altepe burada yaptığı konuşmada, “Şu anda da görüldüğü gibi Bursalı hemşehrilerimize hizmet etmek için gece gündüz çalışıyoruz. Şehrin gelişimine her alanda katkı sağlamak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu konuda mahçup olmamak amacıyla çalıştık. Dedikodu ve şüphe oluşturacak tüm işlerden kaçındık. Güzel Bursamıza binlerce eser kazandırdık. Her yerde birçok esere imza attık. ve her girdiğimiz seçimlerde zaferle oyumuzu artırarak çıktık. Allah’a şükür yolsuzluk tembellikle suçlanmadık” dedi.

Kaynak Sözcü