Reklamlar
BU VİDEO NE KOMPLO TEORİSİ NE İDDİA NE DE İFTİRA ! OLACAKLARI DUYUNCA TÜYLERİNİZ ÜRPERECEK ! SABAH SABAH MİĞDENİZİ BULANDIRACAK YARATIKLARIN VİDEOSU ! Meclis Kürsüsünde Şirk Koşan Akpli Vekil ! Bunu bir Chpli yada Mhpli vekilin söylediğini düşünün neler olurdu neler ! Türk Eğitim Sisteminin Geldiği Son Nokta ! FETÖ lideri yayınlanan son videosunda yine meydan okudu! Tayyip Erdoğan'dan Tarihi Atatürk İtirafı Silinmeden İzlemeyen Paylaşmayan Kalmasın !
Reklamlar
BU VİDEO BİR KAÇ DAKİKADA HAYATINIZI DEĞİŞTİRECEK ! MUTLAKA İZLE PAYLAŞ ! İsmail Saymaz'ın Hışmına Uğrayanlar Arasına Mehmet Ağar'da Eklendi ! SON DAKİKA! EREN ERDEM'E ÜLKÜCÜLERDEN TEKBİRLERLE SALDIRI ! AKPLİLERİN ÜSTÜNE YÜRÜDÜĞÜ KAMER GENÇ'İN EFSANELER EFSANESİ ÖNGÖRÜSÜ VE KONUŞMASI ! MÜGE ANLI'DA KAN DONDURAN İTİRAF ! AKP kurucuların Abdülatif Şener'in AKP eleştirisi paylaşım rekoru kırıyor.
Reklamlar
Markette "Doğru Yürü" Dayağı.. Bu pislik herifin bir an önce yakalanıp, kadınlara teslim edilmesi gerekmektedir. Eren Erdem'den cesaret gerektiren AKP-Bahçeli konuşması ! Bugün Şeyhlere Secde Eden Sahtekar Merve Kavakçı'ya Dün Ecevit Nasıl Ayar Verdi İzleyin İzlettirin ! Olacak O Kadar (2001 Yılı Yasaklı-Yayınlanmamış Skeç) -Levent Kırca'ya bir kez daha hayran olacaksınız ! Can Ataklı'dan sadece ''BEYNİ'' olanın anlayabileceği Cemaat ve AKP konuşması. Bale sevgisi hızla artıyor!!!