Reklamlar
Reklamlar
Müjdat Gezen Cumhurbaşkanı ve Genelkurmay Başkanı'na teşekkür etti! REFERANDUM SÜRECİNİN EN ANLAMLI VİDEOSU ! BAKALIM SONU NE OLACAK ! Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde ‘İzmir Marşı’ sesleri ! İsmail saymaz, 2009 yılından beridir FETÖ ile mücadele ediyoruz diyen AKP Manisa Milletvekilini kendi sözleri ile yerin dibine sokmuş resmen. İzleyin,izlettirin. Atatürk'ün Gençliğe Hitabesini Ünlüler ve Halk seslendirmişler, emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Akit TV adlı AKP kanalında sanatçı Müjdat Gezen hedef alınırken, Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nin yakılmasına destek verildi.
Reklamlar
Müjdat Gezen: Bu yangınlar bizim içimizdeki Atatürk ateşini söndüremez Sanata, bilime, aydınlığa düşman yobazlar Müjdat Gezen Kültür Merkezini kundakladı. ABDÜLATİF ŞENER'DEN BAŞKANLIK SİSTEMİ HAKKINDA BOMBA AÇIKLAMALAR ! Bu Video'yu CHP'lisi, MHP'lisi, Akp'lisi Herkes iyi izlesin. Sadece 40 saniye! "Yaşa Mustafa Kemal Paşa Yaşa" sloganıyla ülkeyi inleten Beşiktaş'a selam Sonuna kadar izlemeden lütfen yorum yapmayın...
Reklamlar
HELAL OLSUN 5 DAKİKADA AKEPENİN ÖZETİNİ ÇIKARDI (Mutlaka izleyin, izletin ) Yusuf Halaçoğlu'ndan çok konuşulacak açıklama! Neden HAYIR.? CAN ATAKLI AKP-FETÖ İLİŞKİSİNİ ÖYLE BİR ANLATTI Kİ... SARAY SALLANDI... Erzurum’daki Avrupa Kış Festivali’ne katılan sporculara İsmailağa Cemaati İslam'ı tebliğ etmiş. SABAH SABAH GÖZLERİMDEN YAŞ GELDİ ! SES TONU EN İYİ SANATÇILARA TAŞ ÇIKARTIR ! ANADOLU KADINI ALDI ELİNE ATATÜRK RESMİNİ VERDİ VEKİLLERE BAŞKANLIK DERSİNİ !