Reklamlar
Reklamlar
CHP'li Veli Ağbaba konuşunca Bakan Süleyman Soylu ne diyeceğini şaşırdı..!! Diyanet İşleri Eski Başkanını izlemenizi Şiddetle tavsiye ediyoruz!! Lütfen izleyin ve paylaşın, herkes izlesin! 6 Toryum Fizikçimizin Bulunduğu Uçağı Böyle Düşürmüşler! PAYLAŞ HERKES GÖRSÜN BU İHANETİ! Vatanım Sensin'den süpriz bir şekilde 29. bölüm 3. fragman geldi ! AKP'Lİ BELEDİYE BAŞKANI "EVET" RÜŞVETİNİ İTİRAF ETTİ! Canlı Yayında Sözcü Yazarlarına Aydın Doğan Artıkları Diyen Cemil Barlas'a Ümit Zileli PATLADI !
Reklamlar
AKP'li vekil dayanamadı, AKP-FETÖ ilişkisini mecliste anlattı Vatanım sensin dizisinde Milyonları gururlandıran ve ağlatan 5 sahne ! Laikliğe, Cumhuriyete ve Atatürk'e Sonsuza Kadar Borçluyuz...! Vatanım Sensin 29. bölüm 2. fragmanı yayınlandı ! YARIN REKORLAR KIRACAK BİR BÖLÜM GELİYOR ! Erman Toroğlu'ndan Hem de Yandaş Kanalda Atatürk Düşmanlarına Cevap ! Nevşin Mengü Cnn'den Birilerinin Talimatıyla Neden Mi Kovuldu ? İŞTE TAM DA BU YÜZDEN !
Reklamlar
SÖZCÜ'YE FETÖCÜ DİYENLER BU VİDEOYU İYİ İZLESİN ! BU ADAM NEDEN DIŞARIDA ! DİŞİSİNİ ETKİLEMEK İÇİN TAZMANYA CANAVARINA DÖNÜŞEN TARİKAT SAPIKLARI ! Karaman'da AKPli Kazım Karabekir belediyesi Sarıkeçili Türkmen aşiretinin geleneksel göç şenliklerini bastı. Vatanım sensin 29.bölüm fragmanı yayında! REKORLAR KIRACAK BİR BÖLÜM GELİYOR ! Ve İsmail Küçükkaya kararını verdi: "Artık Tayyip Erdoğan'a..." Kaynak: Ve İsmail Küçükkaya kararını verdi: "Artık Tayyip Erdoğan'a..." ERDOĞAN BİLİM ADAMLARINI ZİYARET EDİP SIKINITILARINI DİNLEDİ (!)