Reklamlar
Reklamlar
ŞEVKET ÇORUH'TAN İZLENME REKORLARI KIRACAK "HAYIR" VİDEOSU ! İDDİA EDİYORUM BU VİDEOYA CEVAP VEREBİLECEK BİR TANE AKP YÖNETİCİSİ YOK ! MEHMET METİNERE'E ERROR VERDİRTEN ONURLU SPİKER ! Erdoğan'ın eski şoförü Akp milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı - Twitter'ın Yeliz ablasından açıklamlar :) Eren Erdem'den Araba Yapamadık Diye Chp'ye Yüklenen "Yeliz" e TOKAT GİBİ CEVAP ! HAAHHA Bahçeli'ye ŞOK! Başkanlık Sistemini İstiyor muyuz sorusuna bakın MHPlilerden ne cevap aldı!
Reklamlar
Atatürk'ün Adını Kötü Anacak Adamın Boynunu Altay'lardan Gelip Keserim Gündeme BOMBA GİBİ düşen gerçekler...Türkiye'yi BAŞKANLIK ile böyle bölecekler... HAYIR diyenleri terörist ilan edenler, BU 1 DAKİKAYI İYİ İZLESİN ! Son Dakika. Dünya Şoke Oldu!!! Bu kadarda olmaz!!! Silinmeden ACİLEN İzle Paylaş!!!! Ali Koç'a Yıldırım Demirören sansürü! Ali, #Hayır videosu çektiği için tutuklanma talebiyle mahkemeye sevkedildi! Mesajını dinleyin
Reklamlar
Bilal Erdoğan'ın katıldığı ‘evet’ toplantısına götürüldüklerini öğrenen öğrenciler ne mi yapiyor, izleyin o zaman.! TAYFUN TALİPOĞLU'NUN ÜZERİNDE ÇALIŞTIĞI ŞARKIYI DİNLEYİNCE NE KADAR BÜYÜK BİR KAYIP OLDUĞUNU ANLAYACAKSINIZ ! TAYFUN TALİPOĞLU'NUN SON MESAJI SOSYAL MEDYADA İZLENME REKORLARI KIRIYOR ! Acılı evde 'Erdoğan Oğlunu ............. ' sloganları yapıldı. Anadolu Ozanı Halil'in söyledikleri sosyal medya da izlenme rekorları kırıyor.! İZLENME REKORLARI KIRAN ''EVET mi, HAYIR mı, NEDEN?'' VİDEOSU !