Reklamlar
Reklamlar
AKP İLMEK İLMEK NASIL İKTİDAR OLDU.!? CEVABI BASİT ! CHP İstanbul Mv. Eren Erdem 15 Temmuz darbe girişimi öncesinde, Adil Öksüz'le görüşen bakanı açıkladı Ben yorum yapmak istemiyorum Kararı size bırakıyorum, izleyin siz karar verin ! Kutlu Doğum Haftası kutlayan türbanlı bacılara su fışkırttılar :) ATATÜRK'ün DAHA ÖNCE HİÇ GÖRMEDİĞİNİZ VİDEOSU.. YABANCI ARŞİVLERİNDEN.. Chpli Vekil Kılıçdaroğlu'nun Yapamadığını Yaptı ve Erdoğan'a Öyle Bir Seslendi ki Herkesin Beğeni ve Takdirini Kazandı
Reklamlar
İsmail Saymaz, Cumhuriyet düşmanı yandaşa ders verdi ! GÜNAYDIN ! İSMAİL KÜÇÜKKAYA VE TOPUKLU EFENİN SİZE SÜRPRİZİ VAR MUTLAKA İZLEYİN ! Kılıçdaroğlu'ndan Meclis'e damga vuran konuşma Erdoğan izledi, CHP grubu ayakta alkışladı! DÜNYANIN EN GÜZEL 1 DAKİKASI ! UMARIM BÜYÜKLER BU KÜÇÜKLERDEN UTANIR ! YSK önünde bir teyze: " Oylarımızı verin, çaldığınız paralar sizin olsun" Erkan Tan'ı Öyle Bir Anlattı ki Umarım Başına Bir Şey Gelmez !
Reklamlar
BAYRAMA DAMGA VURACAK VİDEO ! ATATÜRK İLE KARŞILAŞAN ÇOCUK BÜYÜDÜ VE ONU ANLATIYOR. GÖRÜNTÜ KALİTESİ DÜŞÜK AMA KALİTESİ BÜYÜK BİR VİDEO İLE GÜNAYDIN ! IŞIK OKULLARINDAN MUHTEŞEM BİR 23 NİSAN GÖSTERİSİ ! GÖZLERİMDEN YAL GELDİ ! İSMAİL KÜÇÜKKAYA 23 NİSAN ÖNCESİ ÖYLE BİR KONUŞMA YAPTI ÖYLE BİR VİDEO YAYINLADI Kİ TÜYLERİNİZ DİKEN DİKEN OLACAK 23 Nisan Öncesi Atatürk'ün Öyle Bir Hikayesini Paylaştılar ki Sosyal Medyada Paylaşım Rekorları Kırdı :"Benzemez Kimse Sana " VAY VAY ŞARLATANLARA MUHTEŞEM KAPAK BÖYLE BÖREKÇİZADE DEVAMI GÜZEL HOCALARDA VAR İŞTE !