Reklamlar
Reklamlar
LEVENT ÜZÜMCÜ KONUŞTU ! SOSYAL MEDYA SALLANDI ! Bu videoyu izleyince siyasetin ne kadar kirli ve çıkar amaçlı olduğunu daha iyi görüyoruz!... Duyduklarınıza inanamayacaksınız !!! Tüm ülke izleyene kadar paylaşılmalı... BU 18 SANİYEYİ HERKESE İZLETİN! ARŞİV AFFETMEZ! Esra Erol’da Açık Kalan Mikrofon Rezaleti CANLI YAYINDA ŞOK !!!! CHP'li Lale Karabıyık'ın bu konuşması dünya çapında bir kampanyaya dönüştü.
Reklamlar
Allah aşkına şu salağı paylaşın herkes görsün ne iğrenç biri olduğunu. Numan KURTULMUŞ'dan 2023 Yılı İTİRAFI !!! İZLENME REKORLARI KIRIYOR ! Biri bu rezalete dur desin artık bu ne rezillik...Evlilik programlarını istemiyoruz! Toplumsal Tepki için paylaşın lütfen!!! ŞEREFSİZLİK NEDİR? 1 DAKİKA DA İZLEYECEKSİNİZ ! BÜLENT ARINÇ'DAN BOMBA AÇIKLAMALAR! ERDOĞAN'I TOPA TUTTU! Sincan'da sandık kurulu başkanı mühürsüz çıkan oy pusulalarını sandık açıldıktan sonra mühürlüyor.
Reklamlar
Her yılbaşında olduğu gibi İzmir'de bildiri dağıtan gericilere İzmir Halkı gereken dersi verdi ! STRATEJİ UZMANI EROL MÜTERCİMLER'DEN ŞOKE EDEN İDDİALAR DUBLE YOL HİLESİNİ GÖSTEREN VATANDAŞ SOSYAL MEDYADA BÜYÜK YANKI UYANDİRDI BİM’DE MİDE BULANDIRAN HİLE !! BAKIN O ALDIĞIMIZ ÜRÜNLER YERİNE BİZLERE NE YEDİRMİŞLER ! Başkanlık ve Yeni Anayasaya Karşı Yapılan Bu Video Sosyal Medyada İzlenme Rekorları Kırıyor Yusuf Halaçoğlu Bu Videoyu Paylaştı... ORTALIK DUMAN!..