Reklamlar
Reklamlar
Akit TV adlı AKP kanalında sanatçı Müjdat Gezen hedef alınırken, Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nin yakılmasına destek verildi. Sanata, bilime, aydınlığa düşman yobazlar Müjdat Gezen Kültür Merkezini kundakladı. Gaziantep'te cami karıştı: Erdoğan'ın mitingine çağıran imama protesto Kendim için istiyorsam namerdim dedi, 24 saat gecmedi ve itiraf geldi bile... GENE ÇARK ! ŞANLIURFA'DA PATLAMA ÖLÜ VE YARALILAR VAR! DÜNYANIN EN SAÇMA 1 DAKİKASI !
Reklamlar
2 vatandaş Biri Evet Diyor Biri Hayır.Aralarında ki zeka farkına bakın.... !!!!! FURKAN CEMAA'ti Başkanlığa Savaş Açtı..Çok Ağır Hakaretler..MUTLAKA İZLE. Yusuf Halaçoğlu Bu Videoyu Paylaştı... ORTALIK DUMAN!.. ADANALI KADIN 'HAYIR' DİYENLERE HAKARET VE TEHDİTLER SAVURDU. TOPLUMU KİN VE NEFRETE SÜRÜKLÜYORLAR....Bu bir SUÇ DUYURUSUDUR !!! Paylaşalım LÜTFEN SAYIN TROLLER KADİR İNANIR SİZİN OLSUN BİZE ŞEVKET ÇORUH YETER !
Reklamlar
Bir daha Kandırıldık lafını duymamak için bu sabah ilk işiniz bu videoyu izlemek ve paylaşmak olsun.! EREN ERDEM'DEN HAYIR DİYENLERE HAİN DİYEN KENDİNİ BİLMEZ HOCAYA TOKAT GİBİ CEVAP ! Selin Sayek Böke "Varlık Fonu" nun Türkiye Ekonomisi ve Vatandaş İçin Ne Kadar Tehlikeli Olduğunu Anlattı ! İZLE -PAYLAŞ RANTA GEÇİT VERME ! Devlet Bahçeli'nin bu videosu izlenme rekorları kırıyor ! Vatanım Sensin dizisinde referanduma göndermesi izlenme rekorları kırıyor. 'Evet' diyen kadınlar ile 'Hayır' diyen kadınların arasında ki 7 farkı bulunuz.!