Reklamlar
Tuncay Özkan, Sağlık Bakanı için sosyal medya hesabından bu videoyu paylaştı Habertürk sunucusundan tepki: Ne yapayım evde mi oturayım? Nurettin Yıldız'dan Kadınlarımıza açık bir hakaret vaazı! Söyledikleri Kan Dondurur! AKP'nin dış mihraklar argümanını 5 dakikada çürüten Prof.Dr Özgür Demirtaş Yine Muhteşem Özetledi ! "Tayyip Erdoğan uzaya köprü yaptırıyor" Düşünün bu adamların oyu sizlerle- bizlerle aynı ! İşte AKP'nin Gerçek Yüzü! BU İNSANLAR DÜNYANIN MAAŞINI ALIYOR!
Reklamlar
Başkanlık Sistemini Akpliye (!) Anlatır Gibi Anlatan Adam İzlenme Rekorları Kırıyor Kreşteki çocuklara maket Kabe ile tavaf dersi ANAYASA Değişirse BAKINIZ NE OLACAKMIŞ ! SİLİNMEDEN İZLE ! BU VİDEOYU PAYLAŞIN.... İŞTE AKP HUKUKSUZLUĞU! CÜBBELİ'NİN BU VİDEOSUNU MUTLAKA İZLEYİN KULAKLARINIZA İNANAMAYACAKSINIZ ! Trabzon'da Çıkan Yangın Sonrası Erdoğan'ın Bu Videosu Sosyal Medyada Tekrar Gündem Oldu !
Reklamlar
İmamhatipler de yetişen bilim adamlarımız. Bunlar bizi uçurur !!!!!! İzmir Kız Lisesinde teröre tepki, andımızla vücut buldu ! ŞEVKİ YILMAZ: USAME BİN LADİN, VATANSEVER BİR KAHRAMANDIR, MÜCAHİTTİR Son dakika haberi… İzmir’de adliye yakınlarında patlama BU İNSANLARA 'KIBRIS ELDEN GİDİYOR' DİYE ANLATMAK ZOR! CEHALET ÇOK KÖTÜ VE TEHLİKELİ ! A.Gül'ün "Siyaset hayatımda FETÖ ve lideriyle ilişkim olmadı"dediği anlaşılalı birkaç saat oldu.Öyle mi? İzleyelim!