Reklamlar
Reklamlar
Vatanım sensin 28.bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Heyecan dorukta son 1 gün kaldı! Vatanım sensin 28.bölüm fragmanı yayınlandı! Reyting rekorları kıracak bir bölüm daha geliyor ! Bu devirde kula kulluk göte kıllık etmekle gurur duyan bir kitle ile mücadele ediyoruz. Seni ahlaklı yapan ne giydiğin ya da neye inandığın değildir, sadece vicdanındır. Parmak kadar çocuğa ilim bilim yerine, öğretilen şeye bak ! Üniversiteli gençlerden Erdoğan'a klipli cevap... Muhteşemsiniz...
Reklamlar
YENİ TÜRKİYE'DEN KORKUNÇ GÖRÜNTÜLER OKULA GİDEN ÇOCUKLAR BAKIN NASIL GİDİYOR.! Erkan TAN ile böyle dalga geçen olmadı.. :) Ver mehteriiiii ver :) KORKUNÇSUNUZ TİKSİNİYORUM SİZDEN ! DEFOLUN GİDİN BU ÜLKEDEN. ERKAN TAN SINIRI AŞTI CANLI YAYINDA FATİH PORTAKAL'A HAKARET ETTİ ! KUTSAL TOPRAKLARDAN SKANDAL GÖRÜNTÜLER ! Bakmayın siz sultanımızın ölü gibi göründüğüne, Biraz önce Allah'a cennete gideceklerin listesini verip geldi.
Reklamlar
AHAHAAHAHAHAH AKŞAM AKŞAM GÜLMEKTEN KARNIMA AĞRILAR GİRDİ; 'EN ÇILGIN 6 TARİKAT' :) CANLI YAYINDA SÖZDE HOCAYI CİNLER BASTI ! ÜLKE BOKA BATIYOR.EN SONDA Kİ ABLAYI İZLEYİNCE DİĞERLERİNİ UNUTUYORSUNUZ ! UĞUR IŞILAK'TAN KADINLARA AÇIK VE AĞIR HAKARET ! SAVCILARI GÖREVE DAVET EDİYORUZ. AKP'NİN VAAT ETTİĞİ İSTİKRAR BU: EKONOMİ KÖTÜYE GİDİYOR, KAPALI ÇARŞI ESNAFI KEPENK KAPATIYOR! Erdoğan canlı yayında kendini peygambere benzetti... !!!