Reklamlar
Reklamlar
İzleyenler şok oldu kaldı! Nihat Hatipoğlu'nun programında 'yok artık' dedirten soru! Kahta'da iftar vakti meclis başkanvekili AKP'li Ahmet Aydın'ı huşu içinde dinleyen akpliler! Şaka gibi ama gerçek! İstiklal Marşını okuyamayan Yozgat Milli Eğitim müdürü ve yardımcıları! Rizede Polis Memuru Meydanda Atatürk'ün Heykeli Önüne Geçip, Uyanın Ey Müslümanlar! (2012) NİHAT HATİPOĞLU ALDIKLARI PARAYI KONUŞANLARA UTANMAZLAR DEDİ ! Vatanım Sensin'den süpriz bir şekilde 29. bölüm 3. fragman geldi !
Reklamlar
Vatanım sensin 28.bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Heyecan dorukta son 1 gün kaldı! Vatanım sensin 28.bölüm fragmanı yayınlandı! Reyting rekorları kıracak bir bölüm daha geliyor ! Bu devirde kula kulluk göte kıllık etmekle gurur duyan bir kitle ile mücadele ediyoruz. Seni ahlaklı yapan ne giydiğin ya da neye inandığın değildir, sadece vicdanındır. Parmak kadar çocuğa ilim bilim yerine, öğretilen şeye bak ! Üniversiteli gençlerden Erdoğan'a klipli cevap... Muhteşemsiniz...
Reklamlar
YENİ TÜRKİYE'DEN KORKUNÇ GÖRÜNTÜLER OKULA GİDEN ÇOCUKLAR BAKIN NASIL GİDİYOR.! Erkan TAN ile böyle dalga geçen olmadı.. :) Ver mehteriiiii ver :) KORKUNÇSUNUZ TİKSİNİYORUM SİZDEN ! DEFOLUN GİDİN BU ÜLKEDEN. ERKAN TAN SINIRI AŞTI CANLI YAYINDA FATİH PORTAKAL'A HAKARET ETTİ ! KUTSAL TOPRAKLARDAN SKANDAL GÖRÜNTÜLER ! Bakmayın siz sultanımızın ölü gibi göründüğüne, Biraz önce Allah'a cennete gideceklerin listesini verip geldi.