Reklamlar
Reklamlar
Diyanet İşleri Eski Başkanını izlemenizi Şiddetle tavsiye ediyoruz!! Lütfen izleyin ve paylaşın, herkes izlesin! Karaman'da AKPli Kazım Karabekir belediyesi Sarıkeçili Türkmen aşiretinin geleneksel göç şenliklerini bastı. Ve İsmail Küçükkaya kararını verdi: "Artık Tayyip Erdoğan'a..." Kaynak: Ve İsmail Küçükkaya kararını verdi: "Artık Tayyip Erdoğan'a..." Atatürk'ü gören canlı tanıklar, sıradan Anadolu insanı bakın ne diyor İzmir Marşına küfürler eden Ebubekir Öztürk'e muhteşem bir cevap veren güzel insan ! Atatürk'ün gençlerinden Atatürk'ün gençliğe hitabesi ! MUHTEŞEM !
Reklamlar
Üst düzey bir analistin 2 saatte anlatacağı konuyu 30 saniyede özetleyen adam ! Atatürk posterini öpen teyze konuştu sosyal medyaya damgasını vurdu ! Ellerinden öperim teyzem senin ben <3 SADECE 1.5 DAKİKA DA ÖYLE ÇARPICI ÖRNEKLER VERMİŞ Kİ MUTLAKA İZLEMENİZ VE PAYLAŞMANIZ TAVSİYE OLUNUR.. Lütfen izleyiniz, Türkiye gercekleridir...! 2 Trilyonluk Camide Namaz Kılan 2 Kişi..! DÜN AKŞAM VATANIM SENSİN'DE İZLENME REKORLARI KIRAN SAHNE ! Atatürk'e hakaret eden yandaşlara İsmail Saymaz'dan tokat gibi cevap
Reklamlar
Nuriye ve Semih için Sanatçılardan destek videosu! "Kaldır Başını Kan Uykulardan" ATATÜRK'E HAKARET EDENLERE MECLİS KÜRSÜSÜNDEN EREN ERDEM CEVAP VERDİ ! PAYLAŞ ! SİNAN MEYDAN'DAN ATATÜRK'E HAKARET EDEN YOBAZLARA KAPAK GİBİ CEVAP ! Gerçek bir Cumhuriyet kadınından Atatürk ve Cumhuriyet şiirleri, 1 DEĞİL BİNLERCE BEĞENİ GELSİN TEYZEME ! Vatanım Sensin'den Türk dizi tarihinin en can alıcı sahnesi ! Misak-ı Milli kabulü. SÖZCÜ'NÜN MANTEŞİNİ İSMAİL KÜÇÜKKAYA EKRANA TAŞIDI.