Reklamlar
Reklamlar
Atatürk'ün çok az bilinen 5 anısı Anneler yürüyor! Paylaşalım, herkes görsün, herkes katılsın! Çığ gibi büyüyen yürüyüşe yurdun dört bir tarafından katılanlar var. Nihat HATİPOĞLU'NU Böyle Deşifre etti.!! HELAL OLSUN HOCAM SİZE ! İŞTE BÖYLE HOCALARIN ARKASINDAN GİDİLİR HELAL OLSUN SANA HOCAM ! Eren Erdem`den Melih Gökçek`e "Tarihi Ayar" HELAL OLSUN HOCAM İŞTE İNSANIMIZI DOĞRU YOLA SOKACAK KONUŞMA YAPAN BÜYÜK ADAM !
Reklamlar
Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün'ün dizisinden izleyicileri mest eden sahne...(Her yol Atatürk'e çıkıyor) AHMET ÇAKAR ARDAN TURAN'A 'ÜNLÜ OLDUN AMA, ADAM OLAMADIN' ! Okul okumadığı için şükreden Cübbeliye öyle bir cevap verdi ki tebrikler Mehmet Okuyan.. DUYARLI SANATÇI KIRAÇ'DAN AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN MÜKEMMEL BİR ŞARKI ! NAZLI ÇELİK 13 ŞEHİDİMİZİN HABERİNİ GÖZYAŞLARI İÇİNDE SUNDU ! İHSAN ELİAÇIK'DAN BOMBA AÇIKLAMALAR !
Reklamlar
Aykut Erdoğdu FETÖ'nün siyasi ayağıyla ilgili konuştu AKP sıraları buz kest Diyanet İşleri Eski Başkanını izlemenizi Şiddetle tavsiye ediyoruz!! Lütfen izleyin ve paylaşın, herkes izlesin! Karaman'da AKPli Kazım Karabekir belediyesi Sarıkeçili Türkmen aşiretinin geleneksel göç şenliklerini bastı. Ve İsmail Küçükkaya kararını verdi: "Artık Tayyip Erdoğan'a..." Kaynak: Ve İsmail Küçükkaya kararını verdi: "Artık Tayyip Erdoğan'a..." Atatürk'ü gören canlı tanıklar, sıradan Anadolu insanı bakın ne diyor İzmir Marşına küfürler eden Ebubekir Öztürk'e muhteşem bir cevap veren güzel insan !