Reklamlar
Reklamlar
BU VİDEO TUTARSA BU YİĞİT KESİN TUTUKLANIR ! YİĞİT DİYORUZ ÇÜNKÜ BUNLARI HAYKIRMAK CESARET İSTER ! Yıllar önce konuşan kızın söylediklerinin hepsi, doğru çıktı ! SEN NE YAPTIN HOCAM BE!!! Helal Olsun SONUNA KADAR İZLEYİNİZ! İzlerken Tüyleriniz Ürperecek! LÜTFEN PAYLAŞALIM MUSTAFA KEMAL 'İN ASKERİ DEHASINI ANLAMAK VE ANLATMAK İÇİN MUTLAKA İZLEYİN ! AĞZINIZ AÇIK KALACAK ! MUHARREM İNCE KONUŞTU... TÜRKİYE AYAKTA!.. SARAY SALLANIYOR ...!! DAHA ÖNCE ATATÜRK'ÜN SESİNDEN TÜRKÜ DİNLEDİNİZ Mİ ? İŞTE SİZE GÜNÜN SÜRPRİZİ ! AÇIN SESİ SONUNA KADAR !
Reklamlar
Yılmaz Özdil Deşifre Etti ! Sansasyon Açıklama ! KESİNLİKLE İZLEMELİSİNİZ !!! Kanal d #HAYIR diyen Şevket Çoruhuda diziden kovdu...İşte yeni fragman! Referandum cevabı ile yüzde gülümsemeye sebebiyet veren tonton dedemiz. :) Evet çalışması yapan mevcut zihniyetin elemanlarına İzmir'in yürekli pazar esnafından cevap gecikmedi... Yüreğinize sağlık! MEHMET METİNERE'E ERROR VERDİRTEN ONURLU SPİKER ! Ali, #Hayır videosu çektiği için tutuklanma talebiyle mahkemeye sevkedildi! Mesajını dinleyin
Reklamlar
Bilal Erdoğan'ın katıldığı ‘evet’ toplantısına götürüldüklerini öğrenen öğrenciler ne mi yapiyor, izleyin o zaman.! Acılı evde 'Erdoğan Oğlunu ............. ' sloganları yapıldı. Anadolu Ozanı Halil'in söyledikleri sosyal medya da izlenme rekorları kırıyor.! İZLENME REKORLARI KIRAN ''EVET mi, HAYIR mı, NEDEN?'' VİDEOSU ! CHP'li vekil Aytuğ Atıcı'dan canlı yayında AKP'li vekil Orhan Miroğlu ve Nagehan Alçı'yı susturan soru! Metin UCA yaptığı bu konuşmadan sonra hiçbir kanalda yer bulamıyor!