Reklamlar
Reklamlar
Okul okumadığı için şükreden Cübbeliye öyle bir cevap verdi ki tebrikler Mehmet Okuyan.. DUYARLI SANATÇI KIRAÇ'DAN AZİZ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN MÜKEMMEL BİR ŞARKI ! NAZLI ÇELİK 13 ŞEHİDİMİZİN HABERİNİ GÖZYAŞLARI İÇİNDE SUNDU ! İHSAN ELİAÇIK'DAN BOMBA AÇIKLAMALAR ! Aykut Erdoğdu FETÖ'nün siyasi ayağıyla ilgili konuştu AKP sıraları buz kest Diyanet İşleri Eski Başkanını izlemenizi Şiddetle tavsiye ediyoruz!! Lütfen izleyin ve paylaşın, herkes izlesin!
Reklamlar
Karaman'da AKPli Kazım Karabekir belediyesi Sarıkeçili Türkmen aşiretinin geleneksel göç şenliklerini bastı. Ve İsmail Küçükkaya kararını verdi: "Artık Tayyip Erdoğan'a..." Kaynak: Ve İsmail Küçükkaya kararını verdi: "Artık Tayyip Erdoğan'a..." Atatürk'ü gören canlı tanıklar, sıradan Anadolu insanı bakın ne diyor İzmir Marşına küfürler eden Ebubekir Öztürk'e muhteşem bir cevap veren güzel insan ! Atatürk'ün gençlerinden Atatürk'ün gençliğe hitabesi ! MUHTEŞEM ! Üst düzey bir analistin 2 saatte anlatacağı konuyu 30 saniyede özetleyen adam !
Reklamlar
Atatürk posterini öpen teyze konuştu sosyal medyaya damgasını vurdu ! Ellerinden öperim teyzem senin ben <3 SADECE 1.5 DAKİKA DA ÖYLE ÇARPICI ÖRNEKLER VERMİŞ Kİ MUTLAKA İZLEMENİZ VE PAYLAŞMANIZ TAVSİYE OLUNUR.. Lütfen izleyiniz, Türkiye gercekleridir...! 2 Trilyonluk Camide Namaz Kılan 2 Kişi..!