Reklamlar
Reklamlar
AKP'li ilçe başkanı YGS'ye 9 dakika geç kalan kızını sınava sokmuş! BU ŞEYTANIN YARGILANMASI GEREKİYOR! ELDEN ELE YAYALIM! MUSTAFA KEMAL 'İN ASKERİ DEHASINI ANLAMAK VE ANLATMAK İÇİN MUTLAKA İZLEYİN ! AĞZINIZ AÇIK KALACAK ! MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'Ü ANLAMAK DAHA ÖNCE ATATÜRK'ÜN SESİNDEN TÜRKÜ DİNLEDİNİZ Mİ ? İŞTE SİZE GÜNÜN SÜRPRİZİ ! AÇIN SESİ SONUNA KADAR ! KADINLAR KADAR BAŞ DÜŞSÜN BAŞINIZA ŞARLATANLAR ORDUSUNU DERLEDİK SİZLERE !
Reklamlar
BANU AVAR'IN HOLLANDA SORUNU İLE İLGİLİ BELGESELİ İZLENME REKORLARI KIRIYOR ! İşte psikolojik şiddet böyledir. Yavrusunun gözleri önünde kadına yaptığına bakar mısınız? Referandumda neden "Hayır" denilmeli, buyrun AKP'li Tuğrul Türkeş'ten dinleyelim BU SABAH İLK İŞİNİZ BU VİDEOYU İZLEYİP PAYLAŞMAK OLSUN ! NEDEN EVET.? BURASI KONYA ! UYAN DEDİK UYANMADIN O ZAMAN UTAN TÜRKİYE ! YIL:2017 102 yıl önce bir millet Çanakkale'de #HAYIR dedi ve tarih değişti.
Reklamlar
DOKTORA GEREK YOK ALTERNATİF TIPTA ÇIĞIR AÇAN CÜBBELİ ŞARLATAN. BU İNSANLAR REFERANDUMDA OY KULLANACAK ! TEHLİKE BÜYÜK ! AKP'nin Atatürk'lü referandum reklamına CHP'den tokat gibi cevap BU VİDEO BİR KAÇ DAKİKADA HAYATINIZI DEĞİŞTİRECEK ! MUTLAKA İZLE PAYLAŞ ! Erzurum’daki Avrupa Kış Festivali’ne katılan sporculara İsmailağa Cemaati İslam'ı tebliğ etmiş. EY MİLLETİM ! EY TÜRK KADINI ! ATATÜRK'ÜN SİZE VERDİKLERİNİN "FARKHUNDA" MISINIZ ?