Reklamlar
Reklamlar
İnsanların Dini Duygularının Alet Edildiği 8 İlginç Olay SUUDİ KADINLARININ EN ÖZEL INSTAGRAM POZLARI ! ÜLKE BU GÖRÜNTÜLER SEBEBİYLE AYAĞA KALKTI İzleyenlerin tüylerini diken diken eden Cumhuriyet Bayramı klibi ! Sakarya Valisi'nin abisi Türk Kadınlarına kin kustu.! Sosyal medya ayağa kalktı.! Peygamber şu rezilliği görse; Bu mikroplu şişeyi tutanın yüzüne tükürür, sürü psikolojisiyle sıraya geçenleride Medine'ye kadar kovalardı.. Rezalet. BU SABAH İŞİ GÜCÜ BIRAKIN BU VİDYOYU MUTLAKA İZLEYİN İZLETTİRİN ARKADAŞLAR !
Reklamlar
EDEBİYATA AÇ BİR MİLLET Koç Holding'in rekorlar kıran 10 kasım reklamı ! TAHMİN EDİN BU CEVAPLARI VERENLER HANGİ PARTİLİ !? İNSANLARIN DUYGULARINI SÖMÜREREK CEBLERİNİ DOLDURANLARIN ŞERRİNDE KORU BİZİ ALLAH'IM.! İSİMSİZLER DİZİSİNDEN İZLENME REKORLARI KIRAN ATATÜRK SAHNESİ ! KATAR'A SAVAŞMAYA BU YAVŞ-AK'LAR GİTSİN !!!!!!!
Reklamlar
BİZ NE GÜNAH İŞLEDİK DE BU YAVŞ-AK LARIN ZAMANINA DENK GELDİK. ! ''FİKRİ NE İSE ZİKRİ DE ODUR.'' DİYE BİRŞEY VARYA BU TAM OLARAK BUDUR.! ACABA BU GARİBANA KAÇ PARA VERDİLER DE BUNLARI SÖYLETTİLER ! KULA KULLUK EDEN ŞEREFSİZ YARATIKLAR ! 38. SANİYEYE DİKKAT ! Erkan Tan Kılıçdaroğlu ve Akşener'in iftar yemeği ile dalga geçti... TEPKİSİZ KALMA PAYLAŞ ! Onlarda görüp utanacak yüz yok ama biz yinede hafta da bir kere paylaşıp hatırlatmaya devam edeceğiz.