Reklamlar
Reklamlar
TAHMİN EDİN BU CEVAPLARI VERENLER HANGİ PARTİLİ !? İNSANLARIN DUYGULARINI SÖMÜREREK CEBLERİNİ DOLDURANLARIN ŞERRİNDE KORU BİZİ ALLAH'IM.! İSİMSİZLER DİZİSİNDEN İZLENME REKORLARI KIRAN ATATÜRK SAHNESİ ! KATAR'A SAVAŞMAYA BU YAVŞ-AK'LAR GİTSİN !!!!!!! BİZ NE GÜNAH İŞLEDİK DE BU YAVŞ-AK LARIN ZAMANINA DENK GELDİK. ! ''FİKRİ NE İSE ZİKRİ DE ODUR.'' DİYE BİRŞEY VARYA BU TAM OLARAK BUDUR.!
Reklamlar
ACABA BU GARİBANA KAÇ PARA VERDİLER DE BUNLARI SÖYLETTİLER ! KULA KULLUK EDEN ŞEREFSİZ YARATIKLAR ! 38. SANİYEYE DİKKAT ! Erkan Tan Kılıçdaroğlu ve Akşener'in iftar yemeği ile dalga geçti... TEPKİSİZ KALMA PAYLAŞ ! Onlarda görüp utanacak yüz yok ama biz yinede hafta da bir kere paylaşıp hatırlatmaya devam edeceğiz. BEN BU ŞEREFSİZLERE TÜRK VEYA MÜSLÜMAN DEMİYORUM.SEBEPSİZ TÜREMEDİ BUNLAR.BESLEYEN VAR. İŞTE 2 DAKİKA DA YENİ TÜRKİYE !
Reklamlar
35 SANİYE DE MİLLETİMİN ACINASI HALİNİ İZLEYECEKSİNİZ ! TİKSİNDİM. ÜLKEMİZİN İÇLER ACISI DURUMU.ATATÜRK BUGÜNLERİ GÖRSE TEPKİ BİLE VEREMEZDİ. Suriyeli vatandaşlar devletten aldığı Kart ile Ziraat ATM'sinden para çekiyor.. İki insanın sarılmasından saldırmaya teşvik çıkaran, ceza isteyen, sevgi nedir bilmeyen bir güruhla yaşıyoruz ! Laikliğe, Cumhuriyete ve Atatürk'e Sonsuza Kadar Borçluyuz...! Vatanım Sensin 29. bölüm 2. fragmanı yayınlandı ! YARIN REKORLAR KIRACAK BİR BÖLÜM GELİYOR !