Reklamlar
Reklamlar
Siyasetin ne kadar ucuz ve iğrenç birşey olduğunu görüyorsunuz işte.MHP'li kardeşlerime gelsin. SADECE 25 SANİYE MUTLAKA İZLE ! SİNAN OĞAN'DAN ASRIN AYARI ! CHP'den sosyal medyayı sallayan video.İzlemeyen Paylaşmayan Kalmasın.! HDP Başkanlıga Karşı Diyen Herkese İZLETİN Özgür Özel’den sosyal medyada olay yaratan paylaşım! MUHARREM İNCE'DEN TARİHİ KONUŞMA: BU YETKİ ATATÜRK'E BİLE VERİLMEMİŞTİ!
Reklamlar
Kemal Kılıçdaroğlundan TARİHİ konuşma...Mutlaka izleyin... CHP İSTANBUL MİLLETVEKİLİ DİDEM ENGİN'DEN AKP ve MHP'YE YÖNELİK TARİHİ KONUŞMA Genç Hukukçu Başkanlık Sistemini Muhteşem Anlattı ! Yalakalara inat cesur hukukçulara kulak verin ! ARKADAŞLAR DURUM ÇOK CİDDİ ! LÜTFEN BU VİDEOYU İZLEYİN İZLETTİRİN !!!! Yılmaz Özdil Yıllar Yıllar Öncesinden Başkanlık Sistemi Hakkında Bakın Nasıl Uyarmış ! Müthiş Öngörüsüne hayran kalacaksınız ! KULAKLARINIZA İNANAMAYACAKSINIZ ! YENİ ANAYASA ERDOĞAN'A KARŞI BİR TUZAK MI ?
Reklamlar
Sosyal Medyayı sallayan video...Bu hale nasıl geldiler... Muharrem İnce'den anayasa görüşmelerinde tarihe geçecek konuşma... Chp'den Kılıçdaroğlu'nun Seslendirdiği Cumhuriyet Videosu Sosyal Medyada İzlenme Rekorları Kırıyor ! Başkanlık Sistemini Akpliye (!) Anlatır Gibi Anlatan Adam İzlenme Rekorları Kırıyor Deniz Baykal Öyle Bir Konuştu ki Kılıçdaroğlu Bİle Hayranlıkla Dinledi Muharrem İnce'den Herkesin Mutlaka Dinlemesi ve Paylaşması Gereken Konuşma