Chpli Vekil Kılıçdaroğlu'nun Yapamadığını Yaptı ve Erdoğan'a Öyle Bir Seslendi ki Herkesin Beğeni ve Takdirini Kazandı

24 Nisan 2017 115017 izlenme
Reklamlar

CHP'Lİ VEKİL ERDOĞAN'A ÖYLE BİR SESLENDİ Kİ, BU KONUŞMAYI BAŞINDAN SONUNA MUTLAKA DİNLEYİNİZ, PAYLAŞINIZ... KILIÇDAROĞLU'NUN YAPAMADIĞINI YAPMIŞ!

CHP Adana Milletvekili İbrahim Özdiş konuşmasında; "Ben buradan özellikle Sayın Cumhurbaşkanına soruyorum, Sayın Cumhurbaşkanı, ne bu hırs? Niye güzelim ülkemizi kutuplaştırıyorsunuz? 78 milyonu niye kucaklamıyorsunuz? Daha ne istiyorsunuz? Ne yapmak istiyorsunuz da önünüze engel çıkıyor? Eğitimi düzeltecek, üretimi artırıp ekonomiyi canlandıracak, yoksulluğu bitirecek projeleriniz var da sistem buna izin vermiyor mu? Bütün yetki, bütün güç elinizde, itiraz eden, söz geçirebilen tek bir kurum, tek bir güç kalmamış. Ne istiyorsunuz da yapamıyorsunuz? Başkan olursanız bugün yapamadığınız neyi yapacaksınız?

Elinizi tutabilecek, size engel çıkaracak tek bir kurum, tek bir kişi kalmamışken başkanlık sizin için niye bu kadar önemli? Yüz binlerce aileyi mağdur ettiniz. Derdiniz FETÖ'yle mücadele değil, olsaydı bugüne kadar siyasi ayağını ortaya çıkarırdınız. ABD'den FETÖ'yü istiyorsunuz, arkasından idam kararından bahsediyorsunuz. Hiçbir ülke anayasasında idam olan bir ülkeye kendisine sığınmış birini vermez, veremez. Bile bile milleti kandırıyorsunuz. Muhtarları kaçak sarayınıza topluyor, asıyorsunuz, kesiyorsunuz, efeleniyorsunuz. Çok geçmiyor, efelendiklerinizden özür diliyorsunuz. Yapmayın, etmeyin, milleti kandırmayın."

Reklamlar
Reklamlar