Reklamlar

FLAŞ!.. DİP DALGASI GELİYOR!..

İYİ Parti Basın Yayın ve Medyadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Lütfü Türkkan, KRT'den Çağlar Cilara'nın sunduğu Haber Merkezi programına konuk oldu. Gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunan Türkkan, elinde son anket sonuçlarını da açıkladı. 


İYİ Parti'nin oy oranının yüzde 16.8'in altına hiç düşmediği ve sürekli yükseliş gösterdiğinin altını çizen Türkkan, partinin tahminlerden fazla oy alabileceğini söyledi ve şunları kaydetti:

"İYİ PARTİ ÇIKIŞ YOLU"

"Üçüncü çıkış yolu arıyordu herkes. Ana muhalefet partisine de çok güvenemedi. Güvenmiş olsaydı Cumhuriyet Halk Partisi daha önce 3-4 defa üst üste girdiği seçimde başarı sağlayabilirdi. Üçüncü bir yol olarak milletin ihtiyaçlarına İyi Parti çıktı. İYİ Parti'yi millet mutlaka bir yere konumlandıracak."

"DİP DALGASI GELİYOR"

"Bizim yaptığımız hiçbir ankette şuanda yüzde 16.8'in altına düşen anketimiz hiç yok. Üstlerini de gördük. Alttan gelen dip dalgasının İYİ Parti'yi nereye sürükleyeceğine dair çok öngörülemez bir tahminimiz var. Ben bunu 83 yılında Özal'ın Anavatan Partisi ve 2002 yılındaki Recep Tayyip Erdoğan'ın Ak Parti'sine de benzetiyorum. Gelecek dip dalgası herkesi iki seksen yere uzatabilir".

Durum bu.
CHP oyları...
İYİ Parti oyları...
Ve Saadet...
Ve nihayetinde halkımızın desteği...

DEVRAN DÖNÜYOR!..

Erdal sarızeybek

kaynak:yeniçağ / sarizeybekhaber