İBRAHİM ÖZDİŞ ERDOĞAN'A SESLENDİ.. SOSYAL MEDYAYI SALLADI !

18 Kasım 2016 6609 izlenme
Reklamlar

MUHTARLARI, KAÇAK SARAYINIZA TOPLUYORSUNUZ; ASIYORSUNUZ, KESİYORSUNUZ, EFELENİYORSUNUZ.. ÇOK GEÇMİYOR EFELENDİKLERİNİZDEN ÖZÜR DİLİYORSUNUZ!

CHP Adana Milletvekili Özdiş konuşmasında; "Ben buradan özellikle Sayın Cumhurbaşkanına soruyorum, Sayın Cumhurbaşkanı, ne bu hırs? Niye güzelim ülkemizi kutuplaştırıyorsunuz? 78 milyonu niye kucaklamıyorsunuz? Daha ne istiyorsunuz? Ne yapmak istiyorsunuz da önünüze engel çıkıyor? Eğitimi düzeltecek, üretimi artırıp ekonomiyi canlandıracak, yoksulluğu bitirecek projeleriniz var da sistem buna izin vermiyor mu? Bütün yetki, bütün güç elinizde, itiraz eden, söz geçirebilen tek bir kurum, tek bir güç kalmamış. Ne istiyorsunuz da yapamıyorsunuz? Başkan olursanız bugün yapamadığınız neyi yapacaksınız? 

Elinizi tutabilecek, size engel çıkaracak tek bir kurum, tek bir kişi kalmamışken başkanlık sizin için niye bu kadar önemli? Yüz binlerce aileyi mağdur ettiniz. Derdiniz FETÖ'yle mücadele değil, olsaydı bugüne kadar siyasi ayağını ortaya çıkarırdınız. ABD'den FETÖ'yü istiyorsunuz, arkasından idam kararından bahsediyorsunuz. Hiçbir ülke anayasasında idam olan bir ülkeye kendisine sığınmış birini vermez, veremez. Bile bile milleti kandırıyorsunuz. Muhtarları kaçak sarayınıza topluyor, asıyorsunuz, kesiyorsunuz, efeleniyorsunuz. Çok geçmiyor, efelendiklerinizden özür diliyorsunuz. Yapmayın, etmeyin, milleti kandırmayın."

Reklamlar
Reklamlar