Reklamlar

İnanılmaz Bir hikaye ! Bir kadını neden severiz ? Güzel memeleri olduğu için mi ?

Yeni doğmuş bir bebek emziren kanser hastası bir annenin fotoğrafı sosyal paylaşım sitesinde büyük ilgi gördü...

Florida'lı ünlü fotoğrafçı Kate Murray, geçtiğimiz günlerde kendi sosyal medya sayfasından yaptığı bir paylaşımla binlerce insanı gözyaşlarına boğdu.

Yeni doğmuş oğlunu emziren kanserli bir annenin hayranlık uyandıran fotoğrafları on binlerce kişi tarafından paylaşıldı.

Güçlü anneye hamileliği sırasında 3. evre meme kanseri teşhisi konuldu. Kanserinin çok ilerlemiş olması nedeniyle hamile olmasına rağmen tedaviye başlandı.  Ağır kemoterapi sürecine göğüs geren bebek 36 hafta sonunda sağlıklı şekilde dünyaya geldi.

Tedavi sürecinde bir göğüsü alınan anne doğumun ardından bebeğini emzirdi. Bu mucizevi anları fotoğraflayan Kate Murray; Böyle bir kadını ve ailesini tanımaktan onur duyduğunu paylaşımına eklemiş.

Bebeğini emziren anne; emzirmenin anne ile bebek arasında çok güçlü bir bağ olduğuna inandığını, tek göğüsü olduğu için üzgün ancak bebeğini emzirebileceği bir göğüsü olduğu için mutlu olduğunu söylemiş..

Peki o zaman soruyoruz ;

Bir kadını neden severiz ?
Güzel dudakları olduğu için mi ? pürüzsüz teni yada güzel memeleri olduğu için mi ? Ya bir gün haz duyduğunuz o memeleri kesip attıkları zaman…
Yine de sever misiniz o kadını ? Geceleri şarkılar fısıldar mısınız ? Yoksa güzel memeleri olan başka bir kadın mı ararsınız ?
Tanrıyı neden seviyorsanız kadını da o yüzden sevmelisiniz. Güzelliklerin yaratıcısıdır kadınlar, var olduğuna inandığınız kutsal varlıklardan çok daha gerçektirler.
Ve güzel, her şekilde güzel.
Alıntı