Reklamlar

İNCE’DEN AĞIR ELENSE… ‘ERDOĞAN TUŞ’

CHP Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Aydın’da gerçekleştirdiği mitingde AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan’ı hedef aldı. İnce, “Balyoz’da, Ergenekon’da söktüğün apoletleri FETÖ’cülere mi taktın?” dedi. İnce’nin konuşmasından satırbaşları şöyle:

“KUMPASLARLA SÖKTÜĞÜN APOLETLERİ FETÖ’YE Mİ TAKTIN”

“O generalin apoletlerini sökeceğim dedim. Erdoğan orada konuşurken TSK’nın kahramanlığını bayrağını söylemiyor. Muharrem İnce’ye çırak diyor. General de onu alkışlıyor. Erdoğan bana o sökeceğin apoleti Apo’ya mı takacaksın demiş. Erdoğan sen Balyoz ve Ergenekon’da söktüğün apoletleri FETÖ’ye mi taktın?”

‘ÇUVAL VAKASINDA NERDEYDİN”

“Recep efendi seni uyarıyorum her kuşun eti yenmez. Haddini bileceksin.Madem askerleri çok seviyordun da Kuzey Irak’ta Amerikan askerleri Türk askerlerinin kafasına çuval geçirirken neden ses çıkarmadın?”

ERDOĞAN ‘NE NOTASI, MÜZİK NOTASI MI’ DEMİŞTİ

AKP Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Irak’ta 11 Türk askerinin ABD askerleri tarafından gözaltına alınması olayını değerlendirirken, ”Yanlış hesap Bağdat’tan döndü” dedi. Erdoğan, ABD’ye nota verilmesini isteyen muhalefete de “ne notası veriyorsun, müzik notası mı” diye cevap vermişti.

Kaynak: sputnik/ yeniçağ / http://gundemsarizeybek.com/2018/06/05/inceden-buyuk-elense-erdogan-tus/