Reklamlar

MUHARREM İNCE FARKINI GÖSTERDİ

Muharrem İnce'nin" konuşmasından satır başları şöyle: Yaşar Kemal'in memleketi Adana. Sizlere şunu söylemek isterim. Başaracağız başaracağız başaracağız.Yoksulluk kader değildir. Yoksulluğu yeneceğiz.  Çiftçiye mazotu 3 liradan vereceğiz. Öğretmenler, polisler eski bir devlet memuru olarak size sesleniyorum. 3600'nüz tamamdır.

Astsubaylar tazminatlarınız tamamdır.

Engelli çocuklu ailelelere sesleniyorum.

352 bin otizmli çocuk var.Cumhurbaşkanı olduğumda ilk işim onların eğitimi olacakTürkiye'yi bir an önce derleyip toplamamız lazım. Burası bizim için özel bir yer. Hatay'ın alınmasını Adana'dan planlamıştır Atatürk.Bir Atatürk'ün politikalarına bir de Erdoğan'ın politikasına bakın. Yeniden yurtta barış dünyada barış diyeceğizTürkiye içerisinde herkesle barışacağız. AK Partili, Ülkücü, Kürt kardeşlerime size sesleniyorum. Sizinle uzlaşacağız eğitimde. Bu ekonomiyi düzeltmemiz lazım. Nasıl düzelteceğiz?Türkiye hukuk devleti olacak. Adil bir yargı kuracağız. Ekonomide köşe başlarına bürokrat atarken işini bilen insanları atayacağız. Merkez Bankası ve diğer ekonomik kuruluşları bağımsız kılacağız. Gençler size sesleniyorum. Wikipedia'yı açacağım. Özgürce tweet atacaksınız. Cumhurbaşkanını da eleştireceksiniz. Dünyanın en iyi üniversiteleri Türkiye'de olacak. Saray'da ben oturmayacağım. Gençlere vereceğim. 

Gençler 24 Haziran'da sınava girecektiniz. Sınava 9 ay kala bir değişiklik yaptılar. Sınava 8 ay kala bir değişiklik yaptılar. 2 ay kala sınavın tarihini değiştirdiler. Şimdi sıra sizde paketleyin bunları"Erdoğan'dan farkım.O,benim valim benim bakanım diyor. Ben sayın vali sayın bakan diye hitap edeceğim. Helikoptere bin diyor. O da biniyor. Cumhurbaşkanı olduğumda bu tür Genelkurmay Başkanları ile çalışmayacağım.Passolig'i kaldıracağım. Passolig iki işe yarıyor: 1- yandaşa para sağlıyor. 2- İnsanları fişliyorlar.Gençlere yönelik sloganını açıkladı: Markalı olamazsan arkada olursun 

kaynak habercinizim.com