Reklamlar

Mustafa Keser'den Kılıçdaroğlu'na skandal sözler

Ünlü isimlerin Afrin'de Zeytin Dalı Harekatı'nı gerçekleştiren Mehmetçiğe moral ziyareti vermesinden rahatsız olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na tepkiler çığ gibi artıyor. Kılıçdaroğlu'nun Suriye sınırına giden ünlü isimlere "rezil" diye hakaret etmesine ve Afrin'de Mehmeçiğe destek vermesine yönelik sözlerine İbrahim Tatlıses, Hülya Koçyiğit  gibi isimlerin verdiği tepkilerin ardından en sert tepki usta sanatçı Mustafa Keser'den geldi. PARTİSİ NE OLURSA OLSUN KINIYORUM

TRT Müzik'in Ustadan İstekler programını sunan Mustafa Keser, Kılıçdaroğlu'nun hakarete varan sözlerine cevap vererek, "İnsanlar biraz laflarına ve üsluplarına dikkat etmeli. Daha usluplu söylese biraz daha anlayışla karşılayabilirdik.Karşılamasak bile en azında 'Delidir, ne söylerse yeridir' der, gelip geçerdik. Onun için lütfen, eleştirilerimizi daha münasip bir lisan ile yaparsak en azından makul karşılama gibi bir durum içinde olurduk. Partisi ne olursa olsun, o arkadaşları da kınıyorum. Kimden gelirse gelsin ben aynı tepkiyi gösteririm." dedi.

MUSTAFA KESER MEYDAN OKUDU: "TEPKİ ALMAZSAM YÜZLERİNE TÜKÜRECEĞİM"

Kılıçdaroğlu'na bir de meydan okuyan Mustafa Keser, "Ben o "şehit kapısına gidip de türkü söylesinler" diyen arkadaşlara meydan da okuyorum. Şehidin evini kendileri tespit etsin. Sazımı alıp gideceğim ve asker türküleri okuyacağım. Eğer tepki alırsam hepsi benim yüzüme tükürsün, almazsam ben hepsinin yüzüne tüküreceğim" ifadelerinde bulundu.