Parmak kadar çocuğa ilim bilim yerine, öğretilen şeye bak !

10 Mayıs 2017 1618 izlenme
Reklamlar
Ve bazı takipçi yorumları; 

- Küçücük çoçuğu baş örtüsüne sarmışlar yazık, beyni çok kötü yıkanmış din olgusu beynine fena enjekte edilmiş, içinde bulunduğumuz durumun ne kadar tehlikeli olduğunu anlatan kısa bir video....

- vah zavallım vah bu yaşta hurafelerle zehirlenmeye başlıyorlar yazık çok yazık. bunlarla 21 yy da var olmak gelişmiş batı ülkeleri seviyesine çıkmak ne mümkün. avrupanın abd nin uzakdoğunun yüzyıllarca pazarı olacağımızın ne kötü örnekleri bunlar. Allah bilimden fenden ayırmasın şuurlu insanları müslümanları.

- Bu yaştaki çocuklar henüz somut öğrenim dönemindedir, yani görebildiği, dokunabildiği, hissedebildiği şeyleri öğrenirler. Din gibi felsefi şeyler bu kadar erken öğretilirse çocuk ya gerizekalı olur ya dinsiz, burada gerizekalı olmuş.

- Beyni yıkanmış bu küçük çocuğun yazık gerçekten o yaşta bilimle ilgilenmesi okuyup eğitim görmesi gerekirken abuk subuk şeylerle uğraşıyor

* kıçını sallasa bale yapsa garib garip hareketler yapsa alkışlardınız.. anlatmak istediğini anlamayan akıllı geçinen zır cahille..
Reklamlar
Reklamlar