Reklamlar
Reklamlar
Reklamlar

Tahliye olan Atilla Taş Karısına sarıldı ve sevin, sevilin, sevişin mesajı verdi...

5346 izlenme25 Ekim 2017

                                                                                                                                                                                                                                                                               'BU HALKIN NEFES ALMAYA İHTİYACI VAR'

Cezaevinde evlendiği eşi Meltem Taş'ın karşıladığı Atilla Taş uzun süre eşine sarıldı. Burada açıklama yapan Taş şunları söyledi: "Bu halkın bu ülkenin nefes almaya ihtiyacı var. Demokrasi ve hukuk bir halkın soluk borusudur. Ailenizden, sevdiklerinizden daha önemli bir şey yok. Sevin, sevilin, sevişin gerisi boş."

Taş açıklamasını şöyle sürdürdü:

"1 milyon 700 bin takipçim var.Verdiler gazı, verdiler. En son Silivri'yi boyladım. Bunların hepsi sanal. Bundan sonra bayramlarda Tweet atacağım. Hükümeti seviyoruz. Hükümeti eleştirmesinler, muhalefet etmesinler. Benim başıma gelen onların başına da gelebilir. Sonuçta hükümette bizim. Ülke de bizim. Artık sadece şarkı söyleyerek insanlara eziyet edeceğim. Ben yıllarca bu ülkede şarkı söyledim tutuklanmadım. Tweet attım tutuklandım. Ben bundan sonra yine müziğe döneceğim. Beni cezaevine atanlara teşekkür ediyorum. Yoksa hayatta evlenmezdim. Onların sayesinde yuva sahibi oldum."

DAVA GÜNÜ NELER YAŞANDI

‘FETÖ' medya yapılanmasına yönelik olduğu iddiasıyla 29 sanığın yargılandığı davaya Çağlayan’da bulunan İstanbul 25. Ağır Ceza Mahkemesinde devam edildi. Aralarında Atilla Taş ve Murat Aksoy’un bulunduğu 13’ü bu davadan 13’ü ise ‘darbe teşebbüsü’ soruşturmasından tutuklu 26 sanık hazır bulundu. Mahkemenin başkanı duruşmayı başlattıktan sonra mahkemeye ulaşan evrakları okudu.