Reklamlar

Vatanım Sensin başlamayacak mı? Yeni açıklama geldi!

Vatanım Sensin ikinci sezonu ile yayına gelmek için hazırlanıyor. Dizinin ilk sezonunda Ali Kemal’i canlandıran Kubilay Aka bu sezon yayın hayatına başlayan bir dizide görüldü. Vatanım Sensin’in yeni sezonu ne zaman yayınlanacak? bilinmediği için fragman da olup olmayacağı yine de merak ediliyor. Özellikle de dizide bir veda sahnesinin olup olmayacağı 2. sezonda görülecek…

Vatanım Sensin 2. sezonu için izleyicileri üzen iddia Ağustos ayında ortaya atılmıştı. Dizinin sevilen karakteri Ali Kemal son bölümde Yunanistan’a gerçek ailesiyle beraber gitmeye karar veriyordu. Ancak Yıldız ile aşk yaşayan Ali Kemal’in en azından onun için Türkiye’ye dönmesi bekleniyordu. İzleyicinin gelecek bölümlerdeki beklentisi bu yöndeydi. Ancak Ali Kemal karakterini canlandıran Kubilay Aka’nın diziden ayrıldığı söylentisi çıktı. Henüz yayına başlamayan Vatanım Sensin’in yeni fragmanı da görücüye çıkmadı. Dolayısıyla henüz netlik kazanmayan bir durum. Ancak Aka başka bir kanalda yayınlanan dizinin fragmanında ortaya çıktı.

Ali Kemal (Kubilay Aka) diziden neden ayrıldı?
Kubilay Aka’nın geçen aylarda kardeşi Hilal’i oynayan Miray Daner’le sette yakınlaşmasının krize neden olduğu ve yapımcı Nermin Eroğlu’nun tepkisi üzerine ilişkinin sonlandığı iddiası kulaktan kulağa yayılmıştı. Ancak sonra Aka’nın şimdilik adı gizli tutulan yeni bir diziye imza attığı için projeden ayrıldığı açıklanmıştı. İşte bu iddiayı doğrulayan fragman yayınlandı ve Kubilay Aka Show Tv’de yayınlanacak Çukur dizisinde görüldü.

Vatanım Sensin’in Ali Kemal’i Çukur’un Celasun’u oldu
Ay Yapım imzalı, Show TV’de ekrana gelecek bu sezonun en merak edilen dizilerinden ‘Çukur’un kadrosunda yer alan yakışıklı genç oyuncu Kubilay Aka, canlandıracağı ‘Celasun’ karakteriyle ‘Çukur’da fırtınalar estirecek. Ay Yapım imzalı, tanıtımlarıyla heyecan uyandıran Show TV’nin yeni dizisi Çukur’un kadrosuna dâhil olan genç oyuncu Kubilay Aka, dizide Çukur’un dışına hiç çıkmamış, yakışıklı, öfkeli, gençliği ve toyluğu ile Koçovalılara olan öfkesi birleşince yanlış yollara saparak düzene karşı duran Celasun karakterine hayat verecek.
Vatanım Sensin yeni sezonu bu ay yayınlanacak mı?
Kanal D’nin en çok izlenen dizilerinden olan hatta perşembe akşamlarının reyting birincisi Vatanım Sensin için yeni sezon çekimleri başladı. Ancak dizinin fragmanı da yayın günü de belli değil.

Kaynak Sözcü